O mnie

Miłość do tańca i muzyki towarzyszy mi od dziecka, a od kilku lat pasja ta jest również moją pracą zawodową. Nieustannie rozwijam się i szkole na warsztatach u największych międzynarodowych gwiazd belly dance (Mercedes Nieto, Camelia of Cairo, Randa Kamel, Azziza of Cairo, Tito Seif, David Abraham, Paula Palomares, Valeric Molinary, Julia Redkous, Alex Delora, Jade El Jabal, Gulden Fatkulla, Khaled Mahmoud, Mohamed Shahin), a każdy sezon taneczny to niezliczone festiwale orientalne, pokazy i konkursy.

Jako jedyna w Polsce ukończyłam prestiżowy kurs nauczycielski w Kairze Ahlan Wa Sahlan Winter Course. Na tym samym festiwalu otrzymałam tytuł 2nd Oriental Dancer Live Band w najważniejszej kategorii z orkiestrą na żywo.

Możecie być pewni, że dzięki temu każdy mój występ będzie przygotowany na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół i element. Stroje, w ktrórych występuję to profesjonalne kostiumy sceniczne, najwyższej jakości, które zachwycą Państwa gości blaskiem miliona kryształków. Hadija (Karolina Kuźma)

Ostatnie najważniejsze osiągnięcia:

  • 2018 - 2nd Oriental Dancer Live Band Ahlan Wa Sahlan Egypt Cairo
  • 2017 - 3rd place winner Beledi/Shaaby category AH YA ELBI POLSKA
  • 2016 - 2nd place winner Rising Star Category DIAMONDS OF ORIENT POLSKA
Karolina Kuźma